Jump to content

PREUZMITE ZARAHUB

Preuzmite nasu zvanicnu desktop aplikaciju

Preuzmi

MI SMO NA DISCORDU!

Konektuj se na oficijalni Zara Gaming Discord server

Konektuj se

Drustvene mreze

Nasi serveri

Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
  • Create New...

Recommended Posts

Vaše ime i prezime: Uro$
Gde ste banovani(Samp/Discord): samp
LVL: 44
Ime administratora koji Vas je banovao: Pasaljic
Razlog bana: "Cheat"
Slika bana: https://imgur.com/Rm1xeKt
Obrazloženje: Imao sam modpack na kojim je bio zbagan sniper i to se definisalo kao cheat. Kada sam prvi put ušao na server sa tim modepack-om mislio sam da je sve u redu i da modpack nema nikakve

čiteve i nastavio sam da igram. Onda kad sam prvi put uzeo da igram sa sniperom video sam na mogu da pucam rafal i da mi se ne troše metci. Odmah sam pozvao bivšeg admina Raz-a da mi pomogne sa tim i da ga pitam šta je to

i da li je kažnjivo, on mi je rekao da jeste i da će mi pomoći da obrišem to. Posle jednog dana nije mi obrisao i dobio sam Goli Otok zbog toga i nisam želeo da se žalim. Posle dugog afkanja konačno sam izašao iz Golog Otoka i nastavio da igram sa tim bagom (uspostavilo se da je na kraju čit). I sinoć u 22h večer primoran sam bio na proveru gde su u mom računaru članovi admin tima pronašli Rapid.exe čit. Nisam nikome naškodio na serveru jer sam izbegavao da to koristim nad drugim igračima i na kraju se to sve dogodilo u najgorem smislu. Stvarno se izvinjavam svim igračima ako se ikome naudio ovim nekako i administraciji takodjer, želeo bih da dobijem još jednu poslednju šansu jer ja Zaru volim istinski, tu sam započeo svoju samp karijeru i stekao puno prijatelja,i Zara je za mene server na kome će ostati svi ovi lepi trenutci koje sam stekao igrajući i družeći se sa ostalim igračima. Kako u igri tako i na Discordu Zare. Hvala na saslušanju!

-Kreni igru od 0 ako zelis. 

Ja da sam "slucajno" ubacio rapid reinstalirao bi ceo GTA i potrudio se da ga obrisem.

• Capone locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information