Jump to content

PREUZMITE ZARAHUB

Preuzmite nasu zvanicnu desktop aplikaciju

Preuzmi

MI SMO NA DISCORDU!

Konektuj se na oficijalni Zara Gaming Discord server

Konektuj se

Drustvene mreze

Nasi serveri

Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
  • Create New...

Recommended Posts

Dobro vece. Moj ceo nik  na serveru je Sonero_Catacomb. Imam mnogo problema izdvojio sam samo jednu sliku. Prvo odem da registrujem auto, pise mi na brojkama da me je registracija kostala 50000, a meni sa zelenog racuna skida 5000000. Kada registrujem auto zabode se u neki zid i vidim samo zadnju stranu auta. Drugo. Stavim neonke zute boje, kada padne vece budu zelene. Odradim relog vratim se na server, neonke su crvene boje. Tako je i sa svetlima stavim zelena svetla, meni budu bela. Trece. Nitro mi nestaje moram opet da radim relog i onda sve bude u redu. I jos jedna stvar okacicu sliku zeninog auta stavila je roze neonke, sada su joj zelene. Radila je relog ali bezuspesno, i dalje su zelene. Tako i meni. Takodje moj drugar pod nikom Devil_Fantom je otisao da registruje hantlija, cena registracije mu je pisala 1000 dolara, a skinulo mu je 1000000 sa zelenog racuna. https://imgur.com/ohkVsRz

Ocekujem fix u skorije vreme. Plate jesu dobre ali nije u redu da nam se tako skidaju velike kolicine novca. Za mene je to mnogo jer sam tek poceo da igram na serveru.