Jump to content

PREUZMITE ZARAHUB

Preuzmite nasu zvanicnu desktop aplikaciju

Preuzmi

MI SMO NA DISCORDU!

Konektuj se na oficijalni Zara Gaming Discord server

Konektuj se

Drustvene mreze

Nasi serveri

Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
  • Create New...

Corelyy

Član
  • Content Count

162
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Corelyy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. napravio sam acc jer je reko neitresu je me i onda sam napravio ni jedan drugi posel ovog nisam pravio niti imam ??
  2. i onda sam na ovom acc skupljao brate donirao likovima skamo nikog nisam i trebalo da mi se seta vip i mene ban za ma
  3. @Capone i onda sam acc napravio to je bilo pre 1 mesec 2 jos akd sam kacio prvi
  4. ja sam kad si ti rekod ase javim jevticu za unban ja sam reko os mi unban acc ili da napravim novi reko je neitresuje me
  5. @Capone ako ima nekia cc na mojoj ip adresi molim te obrisi ga lock ga ban ga ali mi osatvi moj molim te jer ne zanm ja sam napravio acc pre 1 mesec i nisat nisam redio sem danas kad mi je nestao povezo sam se na drugi net i tjt
  6. Vaše ime i prezime: Wyatt_Pearson Gde ste banovani(Samp/Discord): samp LVL: 7 Ime administratora koji Vas je banovao: @Vladimir Razlog bana: MA Slika bana: https://imgur.com/a/gH797EF Obrazloženje: E ovako ja sam ovaj acc napravio pre 1 mesec i nisam ni jedan drugi acc pravio moze da se proveri danas kad mi je ent pukao uso sam an drugi internet i ne znam sta se desilo usao sam da se sa likom treidam i ne znam sta me snadje ja nez sta je ovo ako ima neki accc na mojoj ipm adresi ako moze da se obrise da se banuje da se uradi sta oce sa njim da se locka a ovaj da mi se osatvi posto nisam prav
  7. Vaše ime i prezime: Nikola_Shakur Gde ste banovani(Samp/Discord): samp LVL: 17 Ime administratora koji Vas je banovao: JEVTIC Razlog bana: Skamer Slika bana: https://imgur.com/a/zjb7n87 Obrazloženje: e ovako ja sam po forumu prosao prevar sve koje su bile na forumu nemam me admine skamao nisam ni jednog onda JEVTICA nisam ga skamo niti njemu nista uradio tako da sad ne zanm razlog bana na srw mozes se i proverii dal sam skamo nekoga i dal sam jevtica skamo ili bilo koga i za sta sam ga skamo ako gresim , a i to nemozes se desi jer nisam skamao tako da @Capone ako mozes resiti ovo molim te sv
  8. @Capone mozes ti da resis brate donirao sam 15 vip daimond taman sam uzeo uplatnicu 10 da spec nick doniram i meni obrise acc zbog gluposti da sam koristio neki cit pa ajde da obrise nego nista puko mi net na licitaciji ja sam se cim je dosao javio i da udjem ig obrisan acc jel mozes da mi vratis acc Molim te ka Boga nick Nikola_Shakur sve sam na njemu imao treba nelson da i seta vip i spec nick mozes li molim te
  9. @Capone morao sam ovde stavim jer mi ne odg na discordu i na fb
  10. @Jevtic ako mozes mi ovde odg javio sam ti se na discordu nisi mi nista odg @Capone je rekao tebi da se javim za unban ako mozes da mi vratis imovinu @Jevtic svaki trovo sam tvoj tu zans i sam i meni je pukao net ja sam se tebi javio u cetu ali mi nista odg nisi molim te ako mozes mi acc vratis @Jevtic @Capone
  11. Vaše ime i prezime: Nikola_Shakur Gde ste banovani(Samp/Discord): samp LVL: 17 Ime administratora koji Vas je banovao: @Jevtic Razlog bana: nije me bano nego mi je acc obrisao e ovako ja sam bio na njegovom trovu i nudili smo kucu licitacije su bile ja sam se prijavio za kucu jendu mapanu dao sam njjavise 56m i jevtic me je chekovo i imao sam 56m i meni je internet pukao izbacilo me iz sampa iz svuda kad mi je nestao net ja sam odam kad je doso posle 5 minuta sma se javio Da mi sad proda kucu odma javio sam se i rekao da mi je ent pukao i meni napuse neko nja mislim da si ti banovan Slika ba
  12. @Capone ako sam slagao sad nesto ruka mi dabogda opala
  13. Vaše ime i prezime: Nikola_Shakur Gde ste banovani(Samp/Discord): samp LVL: 17 Ime administratora koji Vas je banovao: Jevtic Razlog bana: nije me bano nego mi je acc obrisao e ovako ja sam bio na njegovom trovu i nudili smo kucu licitacije su bile ja sam se prijavio za kucu jendu mapanu dao sam njjavise 56m i jevtic me je chekovo i imao sam 56m i meni je internet pukao izbacilo me iz sampa iz svuda kad mi je nestao net ja sam odam kad je doso posle 5 minuta sma se javio Da mi sad proda kucu odma javio sam se i rekao da mi je ent pukao i meni napuse neko nja mislim da si ti banovan Slika ban

Important Information