Jump to content

ZARA GAMING GTA V

Pogledajte teaser za nas GTA V server

Pogledaj

MI SMO NA DISCORDU!

Konektuj se na oficijalni Zara Gaming Discord server

Konektuj se

Drustvene mreze

Nasi serveri

Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
  • Create New...

Jovan_Popovicc

Član
  • Content Count

35
  • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

1 Follower

About Jovan_Popovicc

• Rank
    Pocetnik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. + za psycheda ovaj sanel je dosao juce na server i utripovao je nesto to je uradio vise puta i ima preko 20 zalbi na njega on MORA dobiti neku kaznu vise
  2. Vaše Server Ime_Prezime:Jovan_Popovicc Ime_Prezime igrača na kog se žalite:Sanel_Galardo VISE PUTA! Razlog:Wl bez razloga i urnisanje u mozak Obrazlozenje:Prvo daje wl bez razloga dok stajem kolima ispred svoje kuce zatim ulazim na srw i ON MENI STOJI ISPRED KUCE.ONDA KASNIJE OPET DAJE WL BEZ RAZLOGA.Zatim nakon onog klipa sto sam ga vredjao na diskordu sto ima u zalbama on meni na srw daje wl jer sam ga vredjao na diskordu.DROBNJAK je bio tu i bio je svedok svega i moze da potvrdi da taj covek mene URNISE U MOZAK VEC NEKOLIKO DANA.Znam da cu dobiti kaznu na diskordu ali se uopste ne kajem i n
  3. Vaše Server Ime_Prezime: Jovan_Popovic Ime_Prezime igrača na kog se žalite:YugoBetrugo(vokitoki Razlog:VA Obrazloženje: Svestan sam da ce ovo biti odbijeno jer ipak on donira i dao je vise od 500e na srw al eto cisto da igraci vide koju imucnost imaju donatori. Vidno ima wl uzima jetpack penje se i ubija me.Ja mislim da je ovo najgora stvar ikad izmisljena ovaj vip lik uzme wl jetpack i ode gde hoce zatim dolazi ubija radi VA i zb al naravno nijednog admina to ne zanima jer ipak donira on puno para.Zelim da igraci znaju o cemu se radi i da budu svesni.Vece sanse u ovom postu imam ja da budem k
  4. 1. Na slici se ne vidi nista osim da te ja vucem. 2.Gde tu pokazuje da je kapija zatvorena? 3.Ja sam te uzeo vukao i sacekao lidera da dodje zatim si ti sam sebe crashao u nasoj bazi i za to imam sliku 😄
  5. Pre toga si imao 3 wl-a za BORK tako da bi se isto zavrsilo i da ti nije dao 3 wla.
  6. Oruzje na javnom mestu trebala ti je dati 3 wl-a i uhapsiti te .
  7. Vaše Server Ime_Prezime:Jovan_Popovicc Ime_Prezime igrača na kog se žalite:Ibis_Patres Razlog:Vredjanje+tk(OPET PO 3 PUT) Obrazloženje:E ovako mislim da je ovo preslo svaku granicu i da je ovaj "gospodin"zasluzio i kick iz org i jednu OZBILJNU kaznu.Radi se o istome opet me ubija i vredja.On da wl nekom liku za neki glup razlog onda kad ja kasnije uhapsim tog lika bude da sam mu ukrao arrest a onda pocne da vredja sve.Kao sto se vadio na proslom i preproslom postu zalbe na njega mislim da ce ove slike da objasne o cemu se radi! Video/Slika/Dokaz:https://imgur.com/a/d3hmFAS
  8. Vaše Server Ime_Prezime:Jovan_Popovicc Ime_Prezime igrača na kog se žalite:Ibis_Patres Razlog:Vredjanje+tk(OPET) Obrazloženje:Ja sam isao da hapsim wanted levele medjutim on je sa njima dosao i mene pucao zatim me je vredjao sve cete videti na slikama Video/Slika/Dokaz:https://imgur.com/a/mGqYs4Y
  9. Vaše Server Ime_Prezime:Jovan_Popovicc Ime_Prezime igrača na kog se žalite:Ibis_Patres Razlog:TK+Vredjanje Obrazloženje:Dosao sam da uhapsim coveka normalno on je preskocio ogradu posto je iz Sheriffa i ne moze nasu kapiju otvoriti pokusao je ukrasti arrest i ja sam arrestao lika pre nego sto ce on doci i on dodje ispsuje mi i ubije me. Video/Slika/Dokaz:https://imgur.com/a/VpQHTxY
  10. + bio sam i ja tu oni dodju dmaju ja zovem admina dodje admin bez duty ubiju i njega i niko nista niko ih ne jaila niti ista +je bio tu i Coja
  11. I da dodam da ja od tih baganja uopste nisam puno para zaradio zaradio sam ukupno 12-13m ako ocete oduzmite mi te pare nije nikakav problem samo da mogu igrati
  12. Vaše ime i prezime:Jovan_Popovicc Gde ste banovani(Samp/Discord):i Samp i discord LVL:45 Ime administratora koji Vas je banovao:JEVTIC Razlog bana:bug-anje metkova Slika bana:https://imgur.com/a/Z2JJ8QO IP:188.2.225.98 Obrazloženje:E ovako istina je JESAM bagao metkove i to sam priznao bez problema rekao sam stavite me u alc slobodno nemojte kazniti nikoga osim mene jer sam ja kriv.Kerim me je pitao kako sam bug-ao dal sam preko srw-a ili preko neke aplikacije ja sam mu rekao da sam preko neke aplikacije medjutim on mi NIJE POVEROVAO. Ja sam mu rekao oces ime aplikacije oces da ti snimim?On mi
  13. Vaše Server Ime_Prezime:Jovan_Popovicc Ime_Prezime igrača na kog se žalite:Acca_Smith Razlog:Taz u ent Obrazloženje:taz u ent Video/Slika/Dokaz:https://imgur.com/a/VtSgVrt
  14. Vaš nick:Jovan_Popovicc Opis BAG-a:E ovako.Ja sam isao do podgorice u garazu da uzmem svoje metkove snajpera da prodam jednom gospodinu kod banke.Zatim sam zvao askq da me odveze do banke.Kad me je supporter portao ja sam skroz zabagovao.Zvao sam admina on se port do mene ali me nije video i ja sam mu napisao sve sto se dogodilo on je rekao da tu nista ne moze pomoci.U pitanju je admin bOyKa koji moze sve da potvrdi.Imao sam i na diskordu brata koji je bio tu i slusao je sve sto se dogadja.Bio sam tako ubagan 10-15min i nakon toga sam odlucio da uradim relog znajuci da mi niko ne moze pomoci.P

Important Information