Jump to content

PREUZMITE ZARAHUB

Preuzmite nasu zvanicnu desktop aplikaciju

Preuzmi

MI SMO NA DISCORDU!

Konektuj se na oficijalni Zara Gaming Discord server

Konektuj se

Drustvene mreze

Nasi serveri

Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
  • Create New...

Joca

Član
  • Content Count

65
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Joca

Recent Profile Visitors

109 profile views
  1. Imao je puno pravo da te ubije, verovatno to i sam znas...
  2. Da se zna ovi sto rokaju minuse su parking serviseri (gamad) tkd njih ne racunajte
  3. Vaše Server Ime_Prezime: Joca Ime_Prezime igrača na kog se žalite: Pera_Petrovic Razlog: DB Obrazloženje: Imao sam WL i jurio me je pd, i on je uzeo i zgazio me Video/Slika/Dokaz: Imgur: The magic of the Internet
  4. Prijedlog je za (SA:MP , Discord , Forum) : SAMP Vaš prijedlog je : Da se izbaci Parking Servis, dodju kidare zeljne para i uzmu vozilo ispred kuce, to i lider (Pavleee) radi... Ili da se ubaci da ne mogu uzimati kola ispred kuce, meni uzimaju ispred kuce vec ko zna koji put...
  5. Vaše ime i prezime:Joca Gde ste banovani(Samp/Discord):Samp LVL:28 Ime administratora koji Vas je banovao:Jevtic Razlog bana:ShareACC Slika bana: Sad ce godinu dana pa nemam IP: Saljem u priv Obrazloženje: Nisam igrao duze vremena, provaljen mi je acc pa sam stavljao zahteve na forumu da mi se vrati i vracen je, nakon 5-6 dana mene Jevtic move-a na TeamSpeak i kaze shareacc i ban , nadam se da cu dobiti drugu sansu, unbanovao me je @Gallardo ali mi idalje pise da sam banovan
  6. Vaše ime i prezime:Joca Gde ste banovani(Samp/Discord):Samp LVL:28 Ime administratora koji Vas je banovao:Jevtic Razlog bana:ShareACC Slika bana: Sad ce godinu dana pa nemam IP: Saljem u priv Obrazloženje: Nisam igrao duze vremena, provaljen mi je acc pa sam stavljao zahteve na forumu da mi se vrati i vracen je, nakon 5-6 dana mene Jevtic move-a na TeamSpeak i kaze shareacc i ban , nadam se da cu dobiti drugu sansu.

Important Information