Jump to content

PREUZMITE ZARAHUB

Preuzmite nasu zvanicnu desktop aplikaciju

Preuzmi

MI SMO NA DISCORDU!

Konektuj se na oficijalni Zara Gaming Discord server

Konektuj se

Drustvene mreze

Nasi serveri

Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
  • Create New...

Recommended Posts

Prijedlog je za (SA:MP , Discord , Forum) : SA:MP
     Vaš prijedlog je:Moj prodlog za update je da se ubaci rent sultan kola al da bude cena 3k takodje i za motor da bude nrg 3k isto drugo sta bi voleo takodje i igraci bi to voleli da se ubaci trade komanda /trade i tu komande da se menjamo za kucu stan grazu firmu zcoine treca stvar su dodaci npr docemo do 40 lvl mozemo sami sebi da napravimo svoj attach druga stvar koju bi ja licno voleo da poprave jeste poslove malo da se bolje urade farmer rudar postar npr za ta 3 posla da se farmer prosiri npr kombalj da se vrsi psenica i da se ubaci onaj kombi poni i tu kao neka stvar dzakovi krompira da se prvoze druga oko stvar rudara je da se doda prevoz zlata do zlatare a postar da se doda kombi jedan i taj kombi odes do markera izadjes uzmes kutiju i ostavis na tom markeru i posledanja stvar koju bi admini mogli dodati jeste Zara Gaming Vila samo za admine npr u pustinje nege u vodi zabaceno samo za admine da oni imaju tu svoj mir PS @
Nelson @Jack @Gallardo Eto vi vidite pa mi recite sta mislite samperi i samperke  ovo nek bude mini update kao mala stvar da se ubaci...

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information