Jump to content

PREUZMITE ZARAHUB

Preuzmite nasu zvanicnu desktop aplikaciju

Preuzmi

MI SMO NA DISCORDU!

Konektuj se na oficijalni Zara Gaming Discord server

Konektuj se

Drustvene mreze

Nasi serveri

Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
  • Create New...

Kormi_Don

GFX Team
  • Content Count

76
  • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

1 Follower

About Kormi_Don

• Birthday 06/14/2004

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Vaše Server Ime_Prezime: KorMi Ime_Prezime igrača na kog se žalite: Goran_Makrgic Razlog: CivilDM-er Obrazloženje: Zauzimao sam zonu i krenuo je da me puca a civil je. Video/Slika/Dokaz: https://pasteboard.co/JKZ74hL.png
  2. Prijedlog je za (SA:MP , Discord , Forum) : Vaš prijedlog je :SA:MP 1. Staviti neko određen vreme za zauzimanje "brzih zona" kao (cooldown) nekih 5min minimalno, jer se previše spamuje sa obaveštenjima o brzim zonama. [ igračima je mrsko da brane svake 2 sekunde ]. 2. Kada se proda kuća a mi imamo sef u njoj i potpuno smo zaboravili da imamo nešto u njemu da nam automatski dodje novac ili droga iz kućnog sefa čim prodamo kuću a ne da jednostavno nestane. 3. Neki poslić za mapere...Da se dodaju neki tajni prolazi koji vode iz banke i koji će voditi pljačkaše napolje
  3. 1. Može i ne mora [+/-] 2. Ne. [-] 3. Moglo bi [+] 4. Slažem se, Da. [+] 5. Nije potrebno. [-] 6. 5.000$ nije ništa, a nagrade se mogu povećati jedino zato jer Trke nisu toliko česte. [+/-] 7. Da ovo obavezno. [+] Kormi_Don

Important Information