Jump to content

PREUZMITE ZARAHUB

Preuzmite nasu zvanicnu desktop aplikaciju

Preuzmi

MI SMO NA DISCORDU!

Konektuj se na oficijalni Zara Gaming Discord server

Konektuj se

Drustvene mreze

Nasi serveri

Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
  • Create New...

Bojan_Marinkovic

Član
  • Content Count

12
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Bojan_Marinkovic

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Pripazi malo na rečnik, i ponašanje. Očigledno je da stavljaš 25 žalbi dnevno samo ne znam koji je tvoj cilj. Ostajem pri stavu, da ova jedna slika nije dovoljno validna kao dokaz za DB. Kako možeš da dokažeš da se nisi namerno zabio u moja kola? Ova slika upravo dokazuje da jesi, i samo pustaš prazne priče samo da bi nekom napakostio. Da si imao više slika kako te lovim autom i gazim, bila bi druga priča
  2. Trčao je po sred ulice, imao je wanted level i zabio se u moj auto. Kao što je postavljena jedna slika, ne može se smatrati kao DB odnosno drive buy, jer se desilo u jednoj sekundi. Više slika bi trebalo dokazati da sam ga lovio autom da ga gazim.
  3. Ime_Prezime (na serveru) : Bojan_Marinkovic Igrač kojeg želite pohvaliti : CENTRIFUGA Zašto baš on (minimum 30 reči) : Dobar u svom radu, uvek tu kad mi treba pomoc, vredan radan, sve najbolje pohvale za njega! Uvek je tu za sve, bilo pocetnik ili obican igrac, i uvek je tu da pomogne. Stalno ga vidjam kako radi, i smatram da zaslužuje pohvalu. Ja mu lično želim sve najbolje u daljem radu, da ostane tako predan svojoj dužnosti, ali i da napreduje i trudi se još više! Hvala mu što čini igračima lakšu igru na zajednici. Pravi primer kako se treba ponašati jedan član Staff-a. Šta je on na naše
  4. Ime_Prezime (na serveru) : Bojan_Marinkovic Igrač kojeg želite pohvaliti :Stefan_Morelli Zašto baš on (minimum 30 reči) : Ovako ukratko, u toku igre sam često puta primetio i video da je non stop pomagao ljudima , kao i početnicima i svakom kome je bila potrebna pomoć. Objašnjavao je početnicima gde se šta nalazi. Pomogao je i meni, ali ono što mogu da primetim i razlog ove pohvale je ljubaznost pre svega, profesionalnost, tačnost i korektnost, kao i sve ono što treba da ima jedan član Staff-a na ozbiljnom serveru. Sve pohvale za ovog momka, iskreno mu želim još dugu karijeru, i da

Important Information