Jump to content

PREUZMITE ZARAHUB

Preuzmite nasu zvanicnu desktop aplikaciju

Preuzmi

MI SMO NA DISCORDU!

Konektuj se na oficijalni Zara Gaming Discord server

Konektuj se

Drustvene mreze

Nasi serveri

Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
  • Create New...

Combe

Član
  • Content Count

42
  • Last visited

• Days Won

1

Combe last won the day on April 8

Combe had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutral

About Combe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. samo nadji jel se promjenio nick il nesto vidi u bazi podataka dobio sam unban ako ti nije mrsko MOLIM TE
  2. Vaše ime i prezime:Combe Gde ste banovani(Samp/Discord):samp LVL: 42 Ime administratora koji Vas je banovao: Popovic Razlog bana: DJete uslo u acc Slika bana: // Obrazloženje: e danas je bio global unban dobio sam unban al danas sam htjeo uci na acc Combe i kaze da mi nije nick nije pravilan ako ti nije problem vidjet u bazi podataka sta je bilo sa accom da nije bilo promjena nicka
  3. volio bi najvise od svega da popricamo na discordu
  4. Vaše ime i prezime:Combe Gde ste banovani(Samp/Discord): Samp LVL: 42 Ime administratora koji Vas je banovao: Popovic Razlog bana: Djete mi uslo u acc Slika bana: https://streamable.com/9fc1jx Obrazloženje: znas i sam zasto sam dobio ban i vidio si sve dokaze ali rekao si mi da cu dobit ip unban ali molim te da dobijem unban na accu Combe jer mi je taj acc pun uspomena i dosta sam levela imo na njemu zato te molim da mi vratis dao sam ti sve dokaze zasluzujem sansu molim te usreci mi dan hvala...
  5. Vaše ime i prezime: Combe Gde ste banovani(Samp/Discord): Samp LVL: 42 Ime administratora koji Vas je banovao: Popovic Razlog bana: Djete me uslo u acc Slika bana: Obrazloženje: znas sve opet fino pitam za unban dao sam sve dokaze MOLIM TE KO DRAGOG ALLAHA da me unbanas hocu da malo zaigram na zari evo proslo 3 mjeseca od bana
  6. razumijem te i meni je takav problem isti bio uso mi je u acc onaj mali Dzoni i citovao mi na acc, vam sam postavljam hiljadu zahtjeva svaki mi odbijen a jos imam dokaze, a to sto mi odbijaju suti se a kad se treba banat ako je neko uso u acc sa drugacijom ip adresom, mrsko je administraciji banat acc sta ces al eto nadam se da ces dobit unban
  7. Vaše ime i prezime: Combe Gde ste banovani(Samp/Discord): Samp LVL: 42 Ime administratora koji Vas je banovao: Sakanovic Razlog bana: "Cit" Slika bana: / IP: 37.203.101.238 Obrazloženje: Znas sam samo sve sam dao dokaze i napisao samo da kazem boostao sam server Zara mozes me nac zovem se ISMAR ako moze makar to uspjet da me unbanujes ako ima nade ili da popricamo na discordu ako nije problem, hvala na citanju valjda unbanujes
  8. javi se disc ISMAR#8020
  9. javi se disc poslo sam ti poruku ISMAR#8020
  10. naravno ako moze i samp al et samo pitam
  11. Vaše ime i prezime:Combe Gde ste banovani(Samp/Discord): Discord LVL: // Ime administratora koji Vas je banovao: Sakanovic Razlog bana: Pustanje errapova Slika bana: // IP: // Obrazloženje: Makar ako ne mozes me unbanovat u sampu makar mi ispuni zelju za discord ISMAR#8020 Hvala ako unbanas
  12. Vaše ime i prezime: Combe Gde ste banovani(Samp/Discord): Samp LVL: 42 Ime administratora koji Vas je banovao: Sakanovic Razlog bana: Cit Slika bana: // IP: 89.146.185.177 Obrazloženje: Eh ovako da zapocnem admin Capone mi je prosli zahjev za unban odgovorio sa "ODBIJENO" i rekao je da sam imao previse prilika sto je istina dosta sranja sam pravio na zari a radi tog sam se dosta i izvinjavao zadnji put kad sam BIO u svom accu Combe i dobio ban je za REKLAMIRANJE SERVERA i kada sam postavio zahtjev za unban gallardo mi je dao sansu i oprostio mi moj grijeh ali posto vidim da si rekao da NISAM
  13. nek mi imovina bude ako uopce unbanajus me
  14. ustvari zelim da mi tu bude sve i da se maknu warnovi ipak nisam nista kriv na kraju samo bi dzabe izgubio sve
  15. nek mi se skine imovina samo nek ostane makar vip 2 i Leveli molim te

Important Information