Jump to content

PREUZMITE ZARAHUB

Preuzmite nasu zvanicnu desktop aplikaciju

Preuzmi

MI SMO NA DISCORDU!

Konektuj se na oficijalni Zara Gaming Discord server

Konektuj se

Drustvene mreze

Nasi serveri

Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
  • Create New...

Juk_Gaymerr

Član
  • Content Count

30
  • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Juk_Gaymerr

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Vaše Server Ime_Prezime: Juk_Gaymer Ime_Prezime igrača na kog se žalite: Sanja_Capone Razlog: neda 35m a rekla da ce dat dok je bila admin Obrazloženje: sve jasno ja neznam lagat rekla u vojsu dok je bila admin da ce mi dat 35m kao odstetu za neravnopravni alkatraz i sad neda Video/Slika/Dokaz: https://imgur.com/a/sDlpvUI
  2. Sve je to ok sto si ti napisal i jesi za unban nije tvoja krivica ali bez gubljenja dok pises previse je gramatickih gresaka i stvari koje mi zvuce kao da ih je pisalo neko dijete. "demokratija" haha "zasto? jer sam cito?" haha moras da pises dobro i da razvijes mozak do te razine IQ-a koliki je imao Nijaz Tesla najbolji Bosanskohercegovacki naucnik ikad a i licnost/mozak.
  3. Juk-a ne smiju banovat pokusavaju nejde Juk to rijesava posamara Juk-a hoce oborit admini Juk samo svoj film ruka prozor Maserati gas daska pljuga volan ajfon cvike Tom Ford admini sako majca Ralphon Lauren admini 0 poena
  4. Taj Dzuka je i mene skamovo za maverik prije 8 9 mjeseci al sam ga vratio botovi staces ovo je lahko dokazati samo uporediti ip combe acca u trenutku kad si banovan i ovaj koji si ostavio ako se ne poklapa onda te unbanovat promjenit sifru i tjt al ovi kvazi admini strucnj0ci z0ra z0jednice ce vjerovatno odbit ybog nedostatka dok0za a ovdje se iz aviona vidi da je ovom momku stvarno upao u acc ovaj la dzuka vidite kako mu se smijuri i jos mu snimak poslo al staces admini ce mi vjerovatno reci da ne vide svi kao sto je Sasa Aleksandar Matic inace pojedini Srbi vole da izazivaju i provociraju gr

Important Information