Jump to content

PREUZMITE ZARAHUB

Preuzmite nasu zvanicnu desktop aplikaciju

Preuzmi

MI SMO NA DISCORDU!

Konektuj se na oficijalni Zara Gaming Discord server

Konektuj se

Drustvene mreze

Nasi serveri

Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
  • Create New...

Hristijan_Ilioski

Gold Moderator
  • Content Count

2782
  • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

1 Follower

About Hristijan_Ilioski

• Rank
    Born to succeed, not to fail.
  • Birthday January 1

Recent Profile Visitors

1129 profile views
  1. Najverovatnije je taj marker radjen pre nego sto je kuca bila tu, takodje ja sam nasao jedan bag sa autoskolom za letenje ne znam da li je fixano i to
  2. Ovo nije PDF za to... Bugove sa servera postavljas ovde http://zara-rpg.me/forum/index.php?app=forums&module=forums&controller=forums&id=50 i citaj pravila PDF-a @DJOMLA lock
  3. Ne, minus Plus Plus Minus, nepotrebno Minus, nepotrebno Plus, bilo bi dobro Minus, postoji forum i pdf zalbe za to /report Minus Minus, ne Plus Plus
  4. + ali nisi ti jedini koji ceka za setanje donacije tkd budite strpljivi
  5. Prijedlog je za (SA:MP , Discord , Forum) : SA:MP Vaš prijedlog je : Da supporteri dobiju cmd /gethere Mislim da bi bilo mnogo jednostavnije kad igrac trazi port do neke lokacije da ga supporter geta tamo jer se nekada desava da zbaga u enterijer i sl. i supporter ne moze /goto do njega.
  6. iskreno mislim da bi trebali da uklone potpuno PS. Clanovi rade gluposti i niko ne moze da ih spreci pa cak i da prijavim to nista nece da urade lideri/admini
  7. Mislim da je ovo nepotrebno jer vecina pocetnika ne ulazi na forum ili nece videti to. Bolje da se napravi neki preview enterijera kad se kupuje.

Important Information